Silesia Heavy Transport

Kruszarka gąsienicowa

0

LAT
DOŚWIADCZENIA

0

ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

0

UDANYCH
TRANSPORTÓW

0

ZORGANIZOWANYCH
ZEZWOLEŃ

Kruszarka gąsienicowa

Witamy w nowym roku z noworocznymi wiadomościami z transportu ponadnormatywnego.  Nowy rok z początku od razu przyniósł nam kolejny transport. Dotyczył on przewozu kruszarki mobilnej na podwoziu gąsienicowym. Przewożone urządzenie to kruszarka TESAB  RK1012T. Jej całkowita długość w stanie transportu to 3,76 m wysokości, 2,90 m szerokości oraz ponad 16 m długości samego urządzenia. Masa przekraczająca dopuszczalne normy transportowe to aż 43 000 kg, brzmi niewiarygodnie.

 

Transport rozpoczął się w miejscowości Trachy w województwie śląskim w firmie specjalizującej się w wynajmie sprzętu budowlanego. Pokonawszy trasę ponad 330 km dotarł do Polsko-Słowackiej granicy  w Barwinku i stamtąd ruszył dalej w głąb Europy, aż do samej Rumuni, gdzie zlokalizowana jest siedziba Klienta, który wynajął kruszarkę gąsienicową.

 

Organizacją transportu i zezwoleń na całej trasie przejazdu zajęła się nasza firma. Dzięki współpracy z naszymi południowymi partnerami biznesowymi. Przesyłka bezpiecznie dotarła na plac budowy i tam spełnia swoje docelowe zadanie. Silesia Heavy Transport ponownie przyczyniła się swoja pracą do rozwoju kolejnej gałęzi gospodarki naszych europejskich sąsiadów i ułatwiła im osiąganie wyznaczonych celów. Jesteśmy dumni mogąc Was wspierać.

 

  

KONTAKT Z NAMI

Marcin Morek

Project Manager

morek@heavytransport.pl

Patrycja Światłowska

Office Coordinator, DMS

p.swiatlowska@heavytransport.pl

Tomasz Ptasiński

Project Manager / Owner

tomasz.ptasinski@heavytransport.pl

Renata Ptasińska

Financial Department

ptasinska@heavytransport.pl

Stefan Światłowski

Project Manager

swiatlowski@heavytransport.pl

Bartłomiej Warchocki

Route Survey Specialist

bartek@heavytransport.pl